Bize Katılın

Elon Musk’ın yeni hedefi, GameStop ve Bitcoin’in ardından Dogecoin oldu.

Teknoloji ve Web

Elon Musk’ın yeni hedefi, GameStop ve Bitcoin’in ardından Dogecoin oldu.

200 milyar dolar servete sahip Elon Musk son dönemde sosyal medya hesabı Twitter kanalını kullanarak yaptığı paylaşımlarla kripto para birimlerinden Dogecoin’i etkilemeyi sürdürüyor.

Elon Musk son olarak yaptığı, ‘Dogecoin’ ve ‘Diğerleri’ olarak iki seçenek olarak takipçilerine sunduğu ‘Dünya’da geleceğin para birimi’ anketinde yüzde 71,3 ile Dogecoin ilk sırada yer almıştı.

DOGECOİN YENİDEN İLK 10 ARASINA GİRDİ

Dünyanın en zengin insanı unvanına sahip Tesla CEO’su Elon Musk, ünlü rock grubu Kiss’ten Gene Simmons ve ünlü hiphopçı Snoop Dogg’un peş peşe paylaşımlarıyla Dogecoin, geçen ay sonunda döndüğü alt sıralardan, kripto para birimleri içinde tekrardan ilk 10 arasına tırmandı.

Dogecoin, 29 Ocak’ta bir günde yüzde 812.47’lik sıçramayla 0.07 dolara ve 9 milyar 394 milyon dolarlık piyasa hacmine ulaşarak, 7. sıraya yerleşmiş, ardından gelen satışlarla 15-20 sıra birden gerilemişti.

HAFTALIK KAZANCI YÜZE 90’I AŞTI

Dogecoin, paylaşımların ardından 0,082 dolara kadar yükselerek kendi rekorunu kırdı ve piyasa değeri 10,5 milyar doların üzerine çıktı.

Kripto para Dogecoin, son 24 saat dikkate alındığında yüzde 24.40 artışla 0.07 dolar seviyesinde yer alarak ve haftalık kazancını yüzde 90’nın üzerine taşıyarak dikkat çekti.

Okumaya devam edin
Hoşunuza gidebilecek benzer içerikler...
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Teknoloji ve Web

En üste